PALANGOS KINO TEATRAS „NAGLIS“ RUGSĖJĮ SKIRS EDUKACIJAI IR ANIMACIJAI

El. paštas Spausdinti

Atsisveikinus su vasara ir pasitikus naujuosius mokslo metus, Palangos centre įsikūręs kino teatras „Naglis“ kviečia nepamiršti gero kino ir visą rugsėjį jauniesiems žiūrovams, jų tėveliams ir mokytojams siūlo net dvi specialias akcijas.

Pirmoji akcija – tai specialūs edukaciniai seansai moksleivių grupėms. Kad per vasarą primirštas mokyklos suolas labai nenugąsdintų, pirmąjį rudens mėnesį jį bus galima pakeisti į patogias kino salės kėdes – moksleiviams siūloma mokytis netradiciniu būdu ir už mažesnę kainą kartu su savo mokytojais atvykti į specialius edukacinius kino seansus. Rinktis galima net iš šešių skirtingų istorijos, literatūros, geografijos ir biologijos kino „pamokų“.

Istorinėms žinioms gilinti puikiai tiks net trys lietuviškos kino juostos: 8 pasaulio valstybėse filmuotas dokumentinis filmas „Radviliada“, pasakojantis apie vieną didingiausių Europos šeimų – Radvilas; itin daug dėmesio kino teatruose sulaukusi tikrais faktais paremta 11-metės iš Lietuvos tremties istorija „Ekskursantė“ bei dokumentinė drama apie drąsių vyrų, stojusių kovoti už laisvę partizaninį judėjimą „Nematomas frontas“.

Dar vienas lietuvių kurtas dokumentinis-vaidybinis kino filmas „Donaleitis. XVIII a. Mažosios Lietuvos tautinis kostiumas“ – puikus pasirinkimas papildyti literatūros pamokas, suteiksiantis galimybę žiūrovams kino ekrane išvysti literatūros klasiko Kristijono Donelaičio „Metuose“ aprašytą tautinį kostiumą, jo gimimo procesą.

Norintys praplėsti biologijos ir geografijos žinias galės pasirinkti, kas domina labiau – Kamčiatkos pusiasalyje esanti laukinių rudųjų meškų karalystė, atvaizduota užburiančioje juostoje „Meškų žemė“, ar neseniai kino teatruose pasirodžiusi istorija apie nepakartojamą gyvūnėlių pasaulį „Amazonės džiunglės“.

Antra džiugi naujiena skirta animacijos mylėtojams, nes rugsėjis kino teatre „Naglis“ – animacijos mėnuo! Visi, kas dar nespėjo pamatyti naujausios kultinės Franko Baumo knygos „Nuostabusis Ozo šalies burtininkas“ ekranizacijos „Ozo legendos: sugrįžimas į Smaragdo miestą“, ilgai lauktos antrosios „Kaip prisijaukinti slibiną“ dalies, šviežiausio „Zambezijos“ kūrėjų darbo „Kumba“ ar kitų animuotų kino istorijų, rugsėjo mėnesį kino teatre „Naglis“ jas galės išvysti tik už 6 litus.