Regioninės filmotekos „Naglis“ rekonstrukcijos projektinių pasiūlymų pristatymas visuomenei

El. paštas Spausdinti

Šių metų balandžio 25 d. (pirmadienį) 15 val. Palangos Kurhauzo teatro salėje (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga) vyks viešas regioninės filmotekos „Naglis“ rekonstrukcijos projektinių pasiūlymų pristatymas, skirtas visuomenei supažindinti su pateiktais pasiūlymais.

Regioninės filmotekos „Naglis“ rekonstrukcijos projekto autoriai: Gerda Antanaitytė, Andrius Laurinaitis, Aurimas Baužys, Algimantas Rybelis, Marina Leonova, kurių darbas „Atgal į ateitį“ architektūriniame konkurse dėl kino teatro „Naglis“ pritaikymo regioninei filmotekai laimėjo pirmą vietą. Projektą įgyvendina MB „Altitudės“ ir UAB „Urbanistinė architektūra“, veikiantys pagal jungtinę sutartį.
Daugiau nei prieš 60 metų statytas kino teatras bus rekonstruojamas ir taps regionine filmoteka. Šis kultūros objektas gerokai praplės savo funkcijas bei taps Vakarų Lietuvos regiono kino ir medijų traukos, sklaidos ir edukacijos centru. Rekonstruotoje fillmotekoje atsiras dvi profesionalų kiną rodančios salės, lauko kinas, audiovizualinių menų kultūros centras su skaitykla ir mediateka, ekspozicijų erdvės, audiovizualinio darbo ir rezidencijų studijos. Čia be kino rodymo veiklų vyks kitos kino kultūros sklaidos ir edukacijos veiklos, kino menininkų rezidencijos, bendradarbiaujama su vietos kultūros ir kūrybinių industrijų atstovais.

 

Išsamesnė informacija apie projekto konkursą Palangos m. savivaldybės svetainėje: Projektiniai pasiūlymai.

https://www.palanga.lt/informuojame-apie-parengtus-kulturos-paskirties-pastato-rekonstravimo-gamybos-pramones-paskirties-pastato-katilines-griovimo-vytauto-g.-82-palangoje-projekto-projektinius-pasiulymus-bei-viesa-svarstyma-su-visuomene./9292?fbclid=IwAR2f7bPfSGDA5Jj1R9BlFBl-YN2cY64KrXOSx21XyMO-VetuZgouaDXgaBc